My na Facebook'u
Emeryci
Osiągnięcia 2016/2017
6 marca 2017 roku w Stalowej Woli odbyły się zawody  ¼ finału Licealiady -  rejon w koszykówce. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do następnego etapu rozgrywek.

26 lutego 2017 roku w naszej szkole odbył się XXXIV Nauczycielski Turniej Piłki Siatkowej. Nasza reprezentacja zajęła II miejsce.

8 lutego 2017 roku odbyły się Międzyszkolne Zawody w koszykówce dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodniczkom. Reprezentacja szkoły: Justyna Zaskalska, Diana Walska, Magdalena Cebula, Gabriela Walska, Kornelia Kubik, Natalia Piątek, Natalia Bałchan, Sylwia Zych, Eliza Golec.

Opiekun K. Wiatros.

21 grudnia 2016 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: Michał Bednarczyk, Kamil Karliński, Marcin Urbaniak, Paweł Rożek, Karol Jadach, Paweł Statuch, Jakub Abramczyk, Paweł Kabata i Krzysztof Kuś zajęła IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim Licealiady w Piłce Ręcznej. Jest to historyczny wynik jaki do tej pory wywalczyli piłkarze ręczni z naszej szkoły. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą postawę i poświęcenie w czasie wszystkich zawodów. Opiekun Krzysztof Wiatros.

12  grudnia 2016 roku odbył się ,,Półfinał Wojewódzki Licealiady w pływaniu sztafet 8x50m stylem dowolnym chłopców i dziewcząt".
Uczniowie naszej szkoły zajęli VI m dziewczęta ( czas 6, 18 s) i VII m chłopcy (czas 4,26 s). Indywidualnie startowali stylem dowolnym 50 m Urbaniak Maciej, który ustanowił nowy rekord szkoły czas - 28, 20 s i zajął 7 m   oraz Dziara Sebastian czas - 29 s. Sebastian zajął 9 m na 20 uczestników startujących indywidualnie.
Reprezentacja dziewcząt w sztafecie: Magdalena Garboś - 3 F; Katarzyna Cyrkun - 3 F; Izabela Szeląg - 2 E; Gabriela Straburzyńska - 2 E; Gabriela Walska - 1 C; Martyna Samojeden - 1 A; Julia Skóra - 2 C; Diana Walska - 3 C; Benita Barnaś - 2 D.
Reprezentacja chłopców w sztafecie: Sebastian Dziama - 4 AT; Michał Gołębiowski - 3 F; Maciej Urbaniak - 2 E; Konrad Mazgaj - 3 CT; Kacper Madej - 3 CT; Adrian Stadnik - 1 A; Krzysztof Kuś - 3 F; Wiktor Salamon - 4 AT; Jakub Siudak i Buras Błażej - 2 E;

16 listopada 2016 roku  w naszej szkole odbyły się, w ramach Licealiady, Powiatowe Drużynowe Zawody w Tenisie Stołowym. Zawody odbywały się w kategorii chłopców i dziewcząt. Drużyna chłopców w składzie: Dominik Robak, Jakub Leśniak i Przemysław Paruch - zajęła II miejsce i awansowała do kolejnej rundy zawodów.
Drużyna dziewcząt w składzie: Gabriela Walska, Kamila Warchoł i Marta Skibińska uplasowała się na IV miejscu.
15 listopada 2016 roku nasza szkolna reprezentacja brała udział w rejonowej licealiadzie w szachach drużynowych. Zawody te odbyły się w Rudniku nad Sanem. Drużyna w składzie Albert Szpunar, Kamila Warchoł, Karina Miłoś, Joanna Burlikowska - zajęła IV miejsce.
14 listopada 2016 rokuna pływalni MOSiR w Tarnobrzegu odbyły się ,,MISTRZOSTWA SZKOŁY W PŁYWANIU" na dystansie 50 m stylem dowolnym. Mistrzostwa zorganizowano w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Reprezentacja dziewcząt: Cyrkun Katarzyna, Garboś Magdalena, Walska Gabriela, Szeląg Izabela i Rzeszut Anna. Reprezentacja chłopców: Stadnik Adrian, Urbaniak Maciej, Idec Mateusz, Gugała Michał i Czarnecki Kacper.
III m - Czarnecki Kacper (37,45)
28 października 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. W kategorii dziewcząt: I miejsce - zajęła Walska Gabriela 1 C; II miejsce - zajęła Warchoł Kamila 1 C; III miejsce - zajęła Skibińska Marta 1 B. W kategorii chłopców poszczególne miejsca wywalczyli: I miejsce - Robak Dominik III F; II miejsce - Paruch Przemysław III BT; III miejsce - Górski Bartek 1 AZ. W zawodach wzięło udział 16 dziewcząt i 51 chłopców.

27 października 2016 roku odbyły się zawody międzyszkolne w piłce ręcznej chłopców. Reprezentacja naszej szkoły bez straty żadnego meczu zajęła I miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych zwycięstw.
Reprezentacja szkoły: Krzysztof Kuś, Norbert Bańkowski,  Marcin Urbaniak, Żerom Kisiel, Karol Jadach, Michał Bednarczyk, Norbert Kubik, Piotr Rożek, Kamil Karliński, Paweł Kabata, Mikołaj Stelmach. Opiekun p. Krzysztof Wiatros.

25 października 2016 roku odbyły się zawody ,,Piłka Ręczna Dziewcząt" w ramach  -  Licealiady. Bardzo się cieszymy, ponieważ dziewczęta zajęły I miejsce za co serdecznie gratulujemy. Oby tak dalej...
Reprezentacja dziewcząt: Walska Diana III c, Róg Martyna III c, Ząbik Marcelina II c, Grabiec Katarzyna II c, Zaskalska Justyna II c, Grabska Anna II d, Golec Eliza II e, Szeląg Izabela II e, Cebula Magdalena I c, Piątek Natalia III e, Smykla Anna I a, Walska Gabriela I c, Warchoł Kamila I c.
Bardzo waleczne, ambitne i skuteczne okazały się dziewczęta z klasy III c Walska Diana i Róg Martyna.  Natomiast znakomitą bramkarką była Warchoł Kamila z klasy I c. Przygotowała i opiekę sprawowała nad uczniami p. Knafel A.

12 października 2016 roku w naszej szkole odbył się ,,Szkolny Turniej Piłki Nożnej", w którym wzięło udział 16 klas: III BT, I A LO, III F LO, I CT, III CT, II CT, IV AT, II AT, III AT, III AZ, III D LO, II E LO, III C LO, I DT, I AZ i  III A LO tj ok. 85 uczestników turnieju.
I miejsce - zajęła klasa II AT, II miejsce - zajęła klasa III F, natomiast o III miejsce walczyły klasy IV AT i III A, gdzie ostatecznie III A zajęła III miejsce.
Dziękujemy zawodnikom szczególnie klas III A i II AT  za mecze, które odbyły się w bardzo kulturalny sposób i umiejętność wykorzystania zasad fair play. W całym turnieju padły 42 bramki w tym 1 samobójcza. Najwięcej bramek dla swojej drużyny zdobyli Jarosz Dawid z klasy III A, który otrzymał miano ,,KRÓLA STRZELCÓW" i Furdyna Dominik, który otrzymał dyplom dla MVP turnieju. Grze towarzyszyła zacięta walka, miła atmosfera i okrzyki kibiców.Zapraszamy na rewanż za rok. Dziękujemy wszystkim uczestnikom turnieju za aktywną grę, werwę, chęć gry i zaangażowanie klasy. Turniej sędziowali Juda J., Szkutnicki W., i Barabasz J.

10 października 2016 roku w Tarnobrzegu odbyły się w ramach Licealiady ,,Sztafetowe Biegi Przełajowe'', w których nasza szkoła wzięła udział. Dziewczęta zajęły I miejsce natomiast chłopcy III miejsce
Reprezentacja dziewcząt: Smykla Anna I a, Kwaśnik Anna III f, Chmielowiec Nikola II c, Walska Diana III c, Smykla Natalia I c, Górna Elżbieta I b, Skibińska Marta I b, Szeląg Iza II e, Pasek Magda II d, Kurosad Luiza I bt, Wójcik Dominika Ib.
Reprezentacja chłopców: Mikus Daniel III ct, Marszałek Daniel I AZ, Zięba Marcin I AZ, Bator Daniel I b, Bednarczyk Michał II e, Paczkowski Bartłomiej I bt, Szalka Mateusz I at, Babula Karol III e, Szczuciński Tomasz II ct, Bochniak Hubert I bt, Kubik Norbert Ibt.
Dodany: 11-10-2016 23:02, przez: R. Tracz Zmodyfikowany: 07-03-2017 11:21